Допомога при втраті автоключів

ВИГОТОВЛЕННЯ АВТОКЛЮЧІВ В ЛУЦЬКУ.

Шукаєте надійну компанію, в якій можна замовити виготовлення автоключів в Луцьку?

По-перше, ми працюємо з будь-якими автомобілями, тому марка вашої машини не має ніякого значення.

По-друге, виготовлення автоключів в Луцьку здійснюється в короткі терміни. Адже ми прекрасно розуміємо, що цю проблему вам хочеться вирішити максимально швидко.

ЯК ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ АВТОКЛЮЧІ?

Виготовлення ключів для автомобіля здійснюється в 3 етапи:

  1. Діагностика. Кожна марка авто індивідуальна і має ключі певної конфігурації. Під час діагностики майстра вивчають всі ці нюанси, інформацію про яких використовують в подальшому.

  2. Виготовлення ключа. На даному етапі фахівці виготовляють механічне жало, яке відповідає за обертання в замку запалювання. Потім вставляють відповідний чіп.

  3. Програмування автоключем. Даний етап вважається найбільш важливим. Щоб машина «дізналася» новий ключ, його необхідно запрограмувати. Робиться це на спеціальному обладнанні. Після закінчення роботи ключ готовий до використання і може застосовуватися за призначенням.

Приблизно таким чином виконується виготовлення автоключів в Луцьку. У деяких випадках додатково здійснюється 4 етап — програмування кнопок центрального замка. Це стосується тих ключів, у яких вони є. Програмування кнопок ЦЗ теж виконується на спеціальному обладнанні.

ПЕРЕВАГА СПІВПРАЦІ З НАМИ

Якщо потрібно професійне виготовлення автоключів в Луцьку — звертайтеся в наш сервіс! У нас працюють досвідчені майстри, які впораються з завданням будь-якої складності. І не важливо, яка у вас машина.

Основні переваги співпраці:

  • 100% якість. Робота виконується на професійному обладнанні. І за процесом ретельно стежать наші фахівці. Будь-які форс-мажорні ситуації виключені, адже спеціально для цього на першому етапі проводиться діагностика.

  • Оперативність. Виготовлення автоключів в Луцьку здійснюється строго в обумовлені терміни. Якщо треба вирішити проблему швидко — ми йдемо на зустріч і робимо нові ключі буквально за пару годин.

  • Виїзд за адресою. Оскільки без ключа на машині в сервіс не приїдеш — ви можете замовити виклик майстра. У подібних випадках проблема вирішується прямо на місці. Наприклад, майстер може перепрошити замок або змінити пароль автоключем.

  • Безкоштовні консультації. Якщо виникнуть питання — можете задати їх менеджеру по телефону. Наприклад, уточнити, скільки коштує виготовлення викидних автомобільних ключів. Або запитати, як швидко вони будуть зроблені.