Виготовлення ключів до домофонів

Компанія Mul-T-Lock Ltd. ( «Мультилок», Ізраїль), заснована в 1973 році, є світовими лідером в розробці, виробництві високосекретними ключових циліндрів, замків і супутньої продукції для комерційних, промислових, громадських об’єктів, приватних будинків і квартир.

Mul-T-Lock — це більш ніж сорокарічний досвід інноваційних розробок і понад 500 міжнародних патентів, зареєстрованих по всьому світу на циліндри, врізні і навісні замки, електронні рішення, а так само верстати і машини для нарізки ключів.

У компанії Mul-T-Lock працює понад 500 висококваліфікованих співробітників, виробництво основних вузлів повністю автоматизовано, використовуються найновітніші технології, включаючи роботів і унікальні верстати, велика частина яких розробляється і проводиться спеціально для Mul-T-Lock.

Вся продукція Mul-T-Lock повністю відповідає міжнародним і українським стандартам, включаючи ISO 9001/2000, UL, CEN, VDS, SKG, CPC і A2P. Всі процеси в компанії так само відповідають ISO 14001, міжнародним стандартам охорони навколишнього середовища (Environmental Management System і SI 18001), безпеки праці та охорони здоров’я (OHSAS).

Понад 100 мільйонів користувачів продукції Mul-T-Lock можуть отримати сервісну підтримку в 20 тис. Авторизованих центрів на 5 континентах, в більш ніж 70 країнах світу, в тому числі і в Україні.

Европрофільні циліндри — одні з найпоширеніших у світі стандартів виконання циліндрових механізмів. Сумісні з замками і фурнітурою, призначеними для циліндрів цього стандарту.

Розроблені фахівцями компанії Mul-T-Lock технології забезпечують високі призначені для користувача характеристики і відмінну стійкість проти професійних методів злому. У всіх циліндрах Mul-T-Lock при виготовленні плага застосовується «cфероідальная технологія«. Це просте, але геніальне рішення забезпечує оптимальну відповідність пінів тіла і плага циліндра, зменшує силу тертя між ними, одночасно створюються канали для видалення вологи і пилу. Це гарантує довгу і надійну роботу циліндра в будь-яких кліматичних умовах.

Всі деталі циліндра і ключів виготовляються тільки з високоякісних сплавів: сталь, латунь, бронза, нікель-срібний сплав. Це забезпечує міцність, стійкість до зношування, корозії, впливу кислот, довговічність і високу стійкість проти несанкціонованого доступу.

Зробити копії ключа без відома власника неможливо. Ключі Mul-t-lock виготовляються тільки за допомогою персональної картки i тільки на високоточних верстатах в авторизованих сервіс-центрах Mul-T-Lock.