Виготовлення автоключів по замку

У сучасному світі автомобілістів мало хто замислюється про використання дверного замка, завжди простіше натиснути кнопку на пульті або ключі для закриття / відкриття авто.

В авто де стоїть система Keyless (безключевого доступ в авто) більшість водіїв навіть не знають що в таких автомобілях є дверний замок.

Важливо відзначити що працездатність дверного замка дуже важлива.

1. Зачинився автомобіль і ключі залишилися в салоні.

2. Є додатковий ключ (як правило це сервісний ключ без кнопок центрального замка).

3. Чи не працює замок двері.

4. Була спроба злому замка.

5. Вийшли з машини і забули вимкнути світло.

6. Сів акумулятор, кнопки центрального замка не працюють.

У разі виклику аварійної служби з метою відкрити автомобіль, фахівці не завжди зможуть допомогти відкрити авто, так як деякі авто відкриваються тільки через замок двері і в таких випадках потрапити в автомобіль можливості не буде.

В автомобілях з системою Keyless, якщо Ви замовили авто з Америки або купили з «рук», часто в буває що в самому ключі є тільки заготовка ключа без секретності і в такому випадку, також потрапити в авто буде проблемно.

У нашому Сервісному Центрі відремонтувати дверний замок завжди можливо: майстри замінять зношені / поламані елементи, зроблю чистку замку, по потребі виготовлять додатковий ключ, якщо немає ключа для замка — зможемо виготовити ключ по замку.

Якщо ремонт замка неможливий, то можна придбати новий замок в нашому Сервісному Центрі, який фахівці встановлять на Ваш автомобіль.

Також можлива установка замка який дасть клієнт.

За необхідності також наші фахівці зможуть перебрати замок під ключ клієнта, виключивши проблему великої кількості ключів.